Loading...

Yhteystiedot

Petikko-Variston kartan liikkeineen löydät Sijainti ja kartta -sivulta.

Alueen liikeiden esittelyt löytyvät Palvelut ja liikkeet -sivulta.

Petikko-Variston kauppiasyhdistys

Petikko-Variston kauppiasyhdistys on alueella toimivien kauppiaiden ja yritysten verkosto. Kauppiasyhdistyksessä ei ole jäsenmaksuja – riittää, että tuot mukaan ideoitasi ja kerrot oman yrityksesi ajatuksista ja toiveista. Kauppiasyhdistys tarjoaa mahdollisuuden esitellä toimintaasi alueen muille toimijoille aamukahvien merkeissä.

Tehdään yhdessä Petikko-Varistosta virkeä menestyjä!

Pidä omat yhteystietosi ajan tasalla

Varmista, että oikeat henkilöt yrityksessänne saavat tietoa kauppiasyhdistyksen tarjoamista markkinointimahdollisuuksista, tapaamisista ja tapahtumista. Yhteystietoja ei käytetä muuhun kuin kauppiasyhdistyksen viestintään. Lähetä ajantasaiset yhteystiedot Kauppiasyhdistyksen puheenjohtajalle, juha.rusama@autoverkkokauppa.fi.

Yhteystiedot – Petikko-Varisto kauppiasyhdistys Ry.

Puheenjohtaja: Juha Rusama, juha.rusama@autoverkkokauppa.fi

Varapuheenjohtaja: Aino-Maria Brotherus, aino.brotherus@juvi.fi

Muut jäsenet:

Markku Castrén, markku.castren@rtv-yhtyma.fi

Toni Sahlström, toni.sahlstrom@rahtikeskus.fi

Sami Tuovinen, sami.tuovinen@rahtikeskus.fi

Tapio Taskinen, tapio@tt-kulta.fi

Kari Sivula, kari.sivula@valmistuli.fi

Kaisa Skyttä, kaisa.skytta@unikulma.fi

Anssi Hautala, anssi.hautala@capreal.fi

Ota yhteyttä kauppiasyhdistykseen